Новини компанії

Investohills змінює структуру партнерства

З 2009 року Андрій Волков, Андрій Бобишев і кілька інших партнерів, вихідців і керівництва найбільших українських банків заснували і управляють компанією Investohills Capital.
Компанію Investohills добре знають гравці ринку інвестиційного банкінгу, проблемних активів, інтереси інвестиційного бутика поширюються так само на сегмент міжнародних операцій з цінними паперами та торгового фінансування.
«У 2009, коли ми починали, у нас було єдине серйозну перевагу – це високопрофесійна команда. Починаючи з 2010 року ми реалізували ряд масштабних проектів, в основному в області реструктуризацій і коллекшена кредитних заборгованостей, угод M & amp; A в звичайних і спеціальних ситуаціях »- прокоментував стратегію компанії Андрій Волков, керуючий партнер Investohills. – «Все це стало реальністю завдяки сильній команді, в тому числі досвідченим керуючим партнерам компанії, одним з яких до недавнього часу був Андрій Бобишев».
«У той же час, ринок відкриває масу нових можливостей, в тому числі поза фінансовим сектором», – продовжив Андрій Бобишев, засновник і головний виконавчий директор Ukrainian Commodities Clearing, – «тому, вирішив сконцентрувати зусилля на реалізації проектів в області торговельних систем для коммодітіз енергетичного і агроринків поза Investohills».
Починаючи з серпня 2018 року Андрій Бобишев вирішив присвятити всі свої сили розвитку електронної торгової площадки UCC і декількох інших стратегічних проектів в області торговельних систем. Команда Investohills щиро переконана, що українські сировинні ринки поки ще недооцінені, і робота і професійні контакти Андрія Бобишева послужать драйвером не тільки для його проектів, але і для ринку коммодітіз України в цілому.
————————–
Investohills Capital – інвестиційна компанія, яка веде діяльність з 2009 року в країнах Східної Європи і спеціалізується на операціях з проблемними активами і спеціальними ситуаціями з офісами в Лондоні, Києві та Нікосії.