Про компанію

about-company

Investohills Partners – провідна інвестиційна компанія, що спеціалізується на операціях з управління проблемними активами, лідер ринку NPLs України.

Заснована в 2009 році, за 11 років компанія перетворилася на найбільшу фінансову компанію України за розміром покупки проблемних боргів банків. Головна спеціалізація компанії – придбання корпоративних кредитних портфелів.

«Інвестохіллс» об’єднала професіоналів з галузі права, економіки, фінансів. Чисельність профільних фахівців у структурі компанії перевищує 400 осіб.

Портфель активів становить понад 100 млрд гривень. Кількість коштів, повернутих державі за період 2019-2020 роки – 2 млрд грн. Понад 5000 виграних судових процесів. Залучено іноземних інвестицій – 1 млрд грн.

Бенефіциарні власники компанії «Інвестохіллс»: Михайло Бакуненко та Андрій Волков.

У 2020 році компанією створено Міжнародний фонд «Інвестохіллс Хеліантус» з обсягом зарубіжних інвестицій в український ринок проблемної заборгованості в розмірі $100 млн.

ФК «Інвестохіллс Веста» перемогла в номінації «Кращий юридичний департамент фінансової компанії 2020».

У 2021 році група «Investohills» визнана найбільшим фінансовим гравцем на ринку проблемних боргів в номінації «ТОП 100 найбільших лідерів фінансового ринку».

Місія компанії – впровадити в українську економіку світовий досвід цивілізованого ринку обслуговування проблемної кредитної заборгованості та збільшити інвестиційну привабливість держави.

 • > 4
  Об `єм
  викуплених
  боргових
  зобов'язань
  млрд. дол.
 • 2
  Кількість коштів
  повернутих
  державі
  млрд. грн.
 • > 5000
  Виграні
  судові процеси
 • 1
  Притягнуто іноземних
  інвестицій
  млрд. грн.
Керуючий партнер
Андрій Волков
Директор компанії
Євгенія Ліневич
Директор департаменту інвестицій
Сергій Громов