Рік незламності: з початку війни «Інвестохіллс» не припиняла волонтерську діяльність

Сьогодні рівно рік як Україна потерпає від жорстокої війни, яку проти нас розв’язали росіяни. Це рік страху, болю та втрат. Та разом з тим це рік, коли ми зрозуміли, що попри все вистоїмо, переможемо і будемо робити все для нашої країни.

За цей рік групі компаній «Інвестохіллс» довелося пережити та трансформувалася так, як, мабуть, не доводилося за весь період існування. Але вже з перших днів війни ми підключилися до допомоги Збройним силам України, ТРО та громадянам, які через військові дії змушені були залишити рідні домівки та шукати прихистку в інших регіонах України.

Засновник «Інвестохіллс» Андрій Волков, партнери та співробітники компанії – усі без винятку долучилися до пошуку та закупівель військового обладнання, автомобілів, екіпірування, медикаментів та речей, необхідних у тилу.

Серед ключових внесків групи з початку війни:

– 10 млн грн грошима на спецрахунок НБУ для збору коштів на потреби армії;

– 10 млн грн на організацію релокації на західну Україну підприємства з виробництва бронежилетів;

– понад 600 000 грн на рахунки благодійних фондів «Заради дітей України» та «Майбутнє.UA»;

– 70 000 грн допомоги волонтеру Павлу Нарожному, який допомагає військовим частинам ЗСУ;

– біля 200 000 грн на купівлю автомобіля та інші потреби командування артилерійської бригади у Сумах. Також група компаній надала два свої автомобілі у розпорядження поліції для евакуації біженців та постраждалих громадян з гарячих точок та ТРО Києва;

– 775 000 грн на закупівлю ліків для ЗСУ;

– біля 2 млн грн на купівлю дронів для потреб ГУР МО, СБУ та ЗСУ;

– понад 300 000 грн на купівлю бронежилетів;

– 214 000 грн на допомогу з харчуванням для ЗСУ та сил територіальної оборони;

– біля 300 000 грн на допомогу з евакуацією та гуманітарну допомогу біженцям з Маріуполя;

– 300 000 грн на закупівлю та оплату поставки спорядження для ЗСУ з Голландії;

– біля 700 000 грн на купівлю тепловізорів для ГУР МО та підрозділу аеромобільної бригади ЗСУ;

– 200 000 грн – матеріальна допомога для ГУР МО України;

– закупівля та передача на фронт автомобілів для артилеристів та розвідників;

– регулярна особиста грошова допомога Андрія Волкова волонтеру Павлу Нарожному, який допомагає військовим частинам ЗСУ.

Крім того, група компаній «Інвестохіллс» реалізувала ряд масштабних волонтерських проектів. А саме, організувала релокейт на західну Україну підприємства «ТЕМП-3000», яке випускає бронежилети. Завдяки злагодженій роботі юристів та фінансовій підтримці групи компаній підприємство змогло досить швидко запустити нове масове виробництво. На сьогодні, за даними «ТЕМП-3000», вони виробляють більше 20 000 бронежелетів на місяць.

Також «Інвестохіллс» передала свій готель у Києві для розселення військовослужбовців ЗСУ. А весною 2022 року відкрила центр для тимчасового прихистку внутрішньо переміщених осіб у Запоріжжі. За 10 місяців роботи у Центрі знайшли прихисток 650 вимушених переселенців, із них понад 140 дітей. Про Центр «Інвестохіллс» пишуть ЗМІ, його знає місцева влада, його рекомендують ВПО. Також шелтеру активно допомагають волонтери, благодійні фонди та навіть сусіди.

Загалом на відкриття шелтеру у Запоріжжі група компаній витратила 2 млн грн та продовжує підтримувати його на регулярній основі.

Не пройшли в «Інвестохіллс» і повз енергетичної кризи в Україні. Ще на початку зими група компаній разом з партнерами передали надзвичайно потужний генератор для забезпечення світлом Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного, у якому навчаються та тренуються 550 учнів з усіх областей України та Києва.

У лютому стало відомо, що цей генератор також забезпечує електроенергією найбільший «пункт незламності» Києва, площею понад 3 тис. м кв., який відкрили на території Олімпійського коледжу..

Тож «Інвестохіллс» продовжує боротьбу разом зі всією Україною. В єдності ми долаємо усі труднощі. Але знаємо заради чого. Ми, як і всі українці, усвідомлюємо ціну Перемоги. І ми її обов’язково дочекаємося

Світло переможе темряву!

Слава Україні!