А. Волков подав скаргу до апеляційного суду з вимогою відмінити ухвалу щодо арешту активів компаній групи «Інвестохіллс»

Адвокати засновника та керуючого партнера групи компаній «Інвестохіллс» (ГК) Андрія Волкова подали скаргу до Львівського апеляційного суду з вимогою відмінити ухвалу Галицького районного суду м. Львова від 18 серпня 2022 року щодо арешту активів компаній групи по справі № 461/3310/22.

Як повідомлялося раніше, на основі рапортів співробітників СБУ та надуманих звинувачень у зв’язках з підсанкційними олігархами протягом липня – серпня 2022 року у компаніях групи «Інвестохіллс» були вилучені документи, арештоване нерухоме майно, автомобілі та заблоковані рахунки компаній.

Група компаній постійно зазнає невиправданого тиску від правоохоронних органів та не має змоги здійснювати платежі, вести звичайну господарську діяльність в зв’язку з чим компаніям завдаються іміджеві та матеріальні збитки.

Блокування рахунків також перешкоджає забезпеченню оперативної діяльності Центру допомоги для ВПО «Інвестохіллс» у Запоріжжі, прихисток у якому одночасно можуть отримати понад 100 осіб, які евакуюються з зон активних бойових дій або окупованих росіянами територій. Крім того, під загрозою відключення від комунікацій опинилися військові підрозділи, яким ГК передала у користування своє майно.

Міжнародний інвестиційний фонд «Інвестохіллс Хеліантус», управління активами якого здійснює ГК, через свавілля СБУ також звернувся з відкритими листом до Офісу Президента, РНБО, посольств США та Італії, а також до Бізнес-омбудсмена України та Європейської Бізнес Асоціації.