Андрій Волков: “Шахраї крадуть гроші вкладників, а нас звинувачують у чорному рейдерстві. ФК “Інвестохіллс Веста” подає судовий позов про захист ділової репутації»

На фінансову компанію “Інвестохіллс Веста” була здійснена інформаційна атака з метою відвернути увагу громадськості і зіпсувати бізнес-репутацію. Використовуючи доступ до публічних майданчиків ЗМІ (Цензор), маніпулятори знову намагаються піти від відповідальності і перешкоджають відновленню справедливості.

«Ми втомилися від кричущих порушень боржників, олігархів і правоохоронних органів, які покривають або навмисне не помічають всього свавілля, що відбувається на фінансовому ринку України, – заявляє Андрій Волков, засновник ФК «Інвестохіллс Веста». – На додаток до всього, якісь колишні захисники-адвокати цих самих олігархів поширюють в медіа огидну брехню з метою знову відвести від відповідальності своїх клієнтів».

Показово, що наведені в публікації «факти» зовсім не є фактами. Немає ніяких даних держреєстру про стягнення 35 (і більше) об’єктів нерухомості за останні два тижні. Не існує красномовно описаної Тетяною Козаченко схеми «захоплення». Точно так само, як і не існує повернення боргів її клієнтом Анатолієм Юркевичем, замість якого була розіграна цинічна схема. Що ж стосується дублікатів документів права власності або іпотеки, то вони використовуються при угоді саме в тому випадку, коли оригінали вже були свідомо вкрадені колишніми засновниками підприємств і банківськими керуючими.

Всупереч неправдивій публікації, хід подій був таким:

У квітні нинішнього року ФК «Інвестохіллс Веста» купила на чесних прозорих відкритих торгах ФГВФО борги ТОВ «КСК Альянс» і ПрАТ «Банкомзв’язок».

Аналіз активів показав, що вони були виведені з-під забезпечення кредитів банку з використанням підставних фірм через персону, що пов’язує ці підприємства – Анатолія Юркевича.

За інформацією від СБУ, що знаходиться у вільному доступі, в травні 2015 року службовці «Українського Професійного Банку» («УПБ», пов’язаний з Юркевичем) провели незаконні внутрішньобанківські операції – проводки за рахунками, в той час як УПБ виступав кредитором перед ПрАТ «Банкомзв’язок».

Аудиторський звіт показав, що Нацбанку були заподіяні прямі збитки у вигляді непогашеної кредитної заборгованості за основним боргом 106,7 млн грн і заборгованості за нарахованими відсотками на 01.06.2015 в сумі 1,6 млн грн. За цим фактом, задовго до покупки цих боргів фінансовою компанією «Інвестохіллс Веста», СБУ відкрило кримінальне провадження (№ 4201510000000079).

В результаті виявилося дуже багато постраждалих вкладників, яким не повернули депозити. Їх права порушені. І через перераховані махінації їм важко відшкодувати борг, оскільки кредит фактично знецінений.

Також шахраями була здійснена спроба скасування реєстрації за підробленим рішенням суду. ФК «Інвестохіллс Веста» звернеться до правоохоронних органів із заявою про відкриття кримінальної справи за даним фактом.

«Інвестохіллс Веста» реалізує свої права іпотекодержателя майна, яке було передане в заставу боржником або майновим поручителем. Така практика існує в усьому світі і вигідна всім: бізнесу, державі, суспільству. Але особливо важлива така діяльність в Україні, де процедурою банкрутства все ще намагаються маніпулювати, щоб не платити борги, податки, зарплати, а зосередитися тільки на особистому збагаченні. Компанія завжди діє тільки в рамках законодавства, тому з метою захистити ділову репутацію і спростувати недостовірну інформацію ФК «Інвестохіллс Веста» подасть позов до суду проти Козаченко.