До дня родини в «Центрі допомоги «Інвестохіллс» у Запоріжжі провели кулінарне свято (відео)

15 травня весь світ відзначатиме день родини. Напередодні свята, в одному з центрів допомоги Запоріжжя вимушені переселенці, що втратили рідну домівку вирішили згуртуватись та провели кулінарне свято. Як все проходило – в сюжеті муніціпального каналу МТМ.

Пані Людмила приїхала до Запоріжжя з родиною із тимчасово окупованого Дніпрорудного. Жінка розповідає, була змушена усе покинути, адже залишатися там вже була не сила.

Жінка розповідає,  День сім’ї завжди проводить зі своєю родиною. Щоправда, цього разу вперше відзначатимуть його не вдома. Але все одно вирішили хоч трішки відсвяткувати. Разом з іншими родинами вимушених переселенців і фахівцями центру соціальних служб випікають кекси.

zaporozhe40 1 e1652630206324

“Для мене це поклик зробити їм якусь хвилиночку турботи, – ділиться представниця центру соціальних служб Уляна. -Щоб трошки вони відволіклися від подій, свідками яких вони були, і щоб хоч на хвильку забули про турботи, горесті, і просто затишна бесіда під час випікання.”
Центр допомоги створив комфортні умови перебування вимушених переселенців. А ще докладає зусиль, аби люди були забезпечені усім необхідним.

“Наші акціонери Андрій Волков і Михайло Бакуменко прийняли рішення створити на базі офісного приміщення центр допомоги для біженців, допомагаємо біженцям з окупованих територій і тих, де ведуться активні бойові дії, ми надали прихисток біля 78 людям – це діти, дорослі, люди похилого віку, є люди, які потребують сторонньої допомоги, тобто погано пересуваються, всім ми надали допомогу, кожний забезпечений всім необхідним.  – розповідає керівник центру допомоги “Інвестохіллс” Микола Городенський.

20-25 хвилин і чудові та запашні кекси готові. Прикрашати випічку допомагають діти. Перемазують глазур’ю та посипають різнокольоровою посипкою. Сама малеча у захваті від такої смакоти.