Фахівці ДСНС організували свято для дітей, які разом з батьками мешкають у «Центрі допомоги Інвестохіллс» в Запоріжжі

8 липня фахівці ДСНС організували свято для дітей, які разом з батьками мусили через війну шукати прихистку в «Центрі допомоги Інвестохіллс» в Запоріжжі.

Рятувальники підготували для дітей справжній пожежний марафон, з тематичними конкурсами та естафетами, аби весело та цікаво провести літній день. Разом з професіоналами пожежно-рятувальної справи малеча мала змогу повторити правила безпеки життєдіяльності, навчитися правильно діяти в екстрених ситуаціях та дізнатися багато нового. Зокрема, як правильно повідомити рятувальників про пожежу; які екстрені служби відповідальні за надання тієї чи іншої допомоги; що робити, якщо став свідком пожежі.

Звісно ж не обійшлося без традиційного перформансу – кожен охочий мав змогу відчути себе справжнім вогнеборцем, примірявши бойове спорядження і приборкавши імпровізовану пожежу.

Діти взяли участь у вікторині на знання правил безпеки від соціального партнера Група компаній «ФОКСТРОТ», в рамках проєкту «Школа безпеки».

Свято не може бути без подарунків. Тож, усі учасники марафону отримали солодкі призи від Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста України.

У своїй профілактичній роботі з дітьми-переселенцями рятувальники прагнуть максимально відволікти малечу від недитячих турбот, які випали на їхню долю через війну, і створити для них власний острівець безпеки аби вони були чітко впевнені, що Служба порятунку завжди поруч з ними – рятує, допомагає і захищає.

 

dsns11
dsns10
dsns9
dsns8
dsns7
dsns6
dsns5
dsns4
dsns3
dsns2
dsns1
дснс11
дснс10
дснс9
дснс8
дснс7
дснс6
дснс5
дснс4
дснс3
дснс2
дснс1
PlayPause
дснс11
дснс10
дснс9
дснс8
дснс7
дснс6
дснс5
дснс4
дснс3
дснс2
дснс1
previous arrow
next arrow