Госпсуд Київської області зобов’язав Білоцерківську ТЕЦ погасити заборгованість у розмірі 34,5 млн грн

З 2017 року банк «Фінанси та Кредит» в судовому порядку безуспішно намагався стягнути кредитну заборгованість з ПрАТ «Білоцерківська теплоелектроцентраль» (ТЕЦ).

У січні 2020 р. Госпсуд Київської області на підставі договору відступлення прав вимоги за кредитами банку «Фінанси та Кредит» визнав новим кредитором ФК «Інвестохіллс Веста».

Користуючись статусом стратегічного об’єкта в системі підприємств життєзабезпечення міста, представники міської адміністрації м. Біла Церква, а також представники ТЕЦ всіляко затягували розгляд справи і не прагнули виконувати кредитні зобов’язання. Пізніше, вже в суді, уповноважені особи ПрАТ «Білоцерківська теплоелектроцентраль» намагалися довести новому кредитору, що ніяких кредитних коштів від банку «Фінанси та Кредит» підприємство ніколи не отримувало.

28.07.2021 Госпсуд Київської області поставив крапку у справі № 911/697/17, зобов’язавши ТЕЦ м. Біла Церква погасити кредитну заборгованість у розмірі 34,5 млн грн.

Примітно, що паралельно в суді представники ТЕЦ всіляко блокують розгляд аналогічної справи № 911/445/19 про погашення заборгованості новому кредитору – «Інвестохіллс Веста» на суму понад 1,4 млрд грн. Всупереч здоровому глузду, менеджери компанії «Білоцерківська теплоелектроцентраль» не прагнуть до компромісу і мирного врегулювання питання боргових зобов’язань підприємства.