Інформація про рейдерські атаки на Білоцерківську ТЕЦ, опублікована на сайті Еспресо.TV, не відповідає дійсності – «Інвестохіллс»

ФК «Інвестохіллс Веста» звернулася до редакції сайту «Еспресо» з адвокатським запитом щодо виходу публікації «Білоцерківська ТЕЦ зазнає рейдерських атак з боку «Інвестохіллс Веста», який був опублікований на сайті Еспресо.TV 22 грудня минулого року.

У запиті підкреслюється, що інформація, опублікована на сайті, «не відповідає дійсності, є недостовірною та паплюжить ділову репутацію Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста».

Хочемо підкреслити, що ТОВ «ФК «Інвестохіллс Веста» не подавала позов до Господарського суду Київської області, про який згадується у статті, не є акціонером АТ «Білоцерківської ТЕЦ» і, відповідно, не є учасником тих подій та судових справ про які згадується в публікації.

Відповідно наведена в статті інформація не містить жодних джерел погодження і порушує при цьому законні права та інтереси фінансової компанії.

У зв’язку із вищевказаним компанія попросила редакцію повідомити джерело походження інформації, яка була викладена в статті «Белоцерковская ТЭЦ подвергается рейдерским атакам со стороны Инвестохилс Веста», однак у відповіді, яку вона отримала від Еспресо.TV, у задоволенні прохання «Інвестохіллс Веста» було відмовлено. Наразі компанія готує спростування до матеріалу та вимагатиме розміщення його на сайті видання.