“Інвестохіллс” передала БФ «СВОЇ» кошти на закупівлю кисневих концентраторів

Український бізнес бере активну участь у боротьбі з коронавірусом, надаючи фінансову та інші види допомоги медичним установам та хворим громадянам. Багато компаній організовують корпоративну вакцинацію співробітників від COVID-19, закуповують засоби індивідуального захисту для лікарів, медикаменти та медичне обладнання для медустанов.

Група компаній “Iнвестохіллс”, яка приділяє особливу увагу питанням соціальної відповідальності бізнесу, також приєдналася до ініціативи підприємців щодо боротьби з коронавірусом. Група підтримала діяльність благодійного фонду «СВОЇ» зі збору коштів на кисень і передала 300 тис. грн для закупівлі кисневих концентраторів.

«Ми дякуємо “Інвестохіллс” за своєчасну фінансову допомогу, яка дозволила нам зробити закупівлю кисневих концентраторів, необхідних для лікування пацієнтів, які борються з COVID-19», – прокоментувала ініціативу групи компаній виконавчий директор БФ «СВОЇ» Ірина Кошкіна.

За її словами, незважаючи на те, що за останній тиждень в Україні намітилася позитивна тенденція до зменшення кількості нових випадків захворювання на COVID-19 та кількості госпіталізованих, не варто забувати, що значна частина пацієнтів потребує кисневої підтримки також в амбулаторних умовах. А закуплених державою концентраторів замало для того, щоб покрити потреби всіх, хто цього потребує.

«Завдяки підтримці групи компаній “Інвестохіллс” ми зможемо допомогти більшій кількості людей, які перебувають на домашньому лікуванні та яким потрібен кисень», – пояснила І. Кошкіна.

За її даними, на сьогоднішній день у хворих на коронавірус у безоплатному користуванні перебуває понад 1200 концентраторів від БФ «СВОЇ».

«Ми, як соціально відповідальна компанія, усвідомлюємо всю важливість допомоги бізнесу суспільству під час пандемії COVID-19, і особливо допомоги громадянам, які не мають можливості отримати необхідне обладнання або медикаменти для лікування. Ми дякуємо БФ «СВОЇ» за їхню роботу на передовій у боротьбі з коронавірусом і дуже сподіваємось, що найближчим часом вірус відступить. Зараз завдання і держави, і бізнесу – зробити все, щоб зберегти життя людей і не допустити смертей», – зазначив засновник і партнер групи компаній “Інвестохіллс” Андрій Волков.