«Інвестохіллс» у режимі non stop фінансово підтримує ЗСУ, ТРО та цивільне населення

З першого дня війни увесь бізнес України долучився до допомоги рідній армії, силам територіальної та самооборони. Тисячі компаній, як в Україні, так і за кордоном не залишаються осторонь біди, яка спіткала нашу країну. Усі сили та кошти бізнесу кинуті на підтримку воїнів та захист батьківщини.

Група компаній «Інвестохіллс» з перших годин війни також налагодила оперативну допомогу армії та населенню усіма можливими способами.

Акціонери фінансових компаній групи Андрій Волков та Михайло Бакуненко, співробітники компанії – усі долучилися до фінансування закупівель таких необхідних зараз військової техніки, обладнання, обладунків, медикаментів та ін.

На сьогодні силами групи компаній профінансовано та передано на потреби ЗСУ та сил територіальної оборони наступне:
1. 10 млн грн від інвесторів групи «Інвестохіллс» та компанії «Геліос» на рахунок допомоги ЗСУ;
2. 117 600 грн грн від інвесторів на купівлю автомобіля «Нива» для потреб командування артилерійської бригади у Сумах;
3. 580 000 грн від акціонера групи компаній «Інвестохіллс» Михайла Бакуненка, 150 000 грн від сім’ї директора ФК «Інвестохіллс Веста» Євгенії Стрижко та 55 000 грн від співробітників на закупівлю ліків для ЗСУ та доставку їх із Молдови;
4. також 7,4 млн грн М. Бакуненко перерахував на допомогу ЗСУ від власної компанії;
5. 500 000 від засновника та управляючого партнера групи компаній «Інвестохіллс» Андрія Волкова на копівлю двух дронів для потреб тероборони Києва и доставку їх із Польщі;
6. 305 000 грн – на купівлю 58 бронежилетів;
7. також 200 000 грн А. Волков перерахував на допомогу з харчуванням для охорони ОП та сил територіальної оборони, 100 000 грн на гуманітарну допомогу біженцям та 6 000 грн на купівлю 1 000 будівельних мішків для організації барикад для територіальної оборони Голосіївського району.

Регулярні пожертви на потреби ЗСУ та сил територіальної оборони різних міст України роблять і співробітники компанії.

Увесь колектив групи компаній мобілізувався по максимуму та намагається допомоги у боротьбі України з ворогом. І ми обов’язково переможемо. Адже за нами сила, взаємодопомога, взаємопідтримка та любов до СВОЄЇ землі, на якій ми хочемо і далі працювати, жити та ростити своїх дітей. Слава Україні!