Investohills Vesta – кращий юридичний департамент фінансової компанії за результатами дослідження Best Legal Departments 2020

Вчора 7.10.2020 відбувся черговий щорічний форум юристконсультів. Завершальним акордом VIII заходу стала урочиста церемонія нагородження переможців дослідження «50 провідних юридичних департаментів України» – Best Legal Departments 2020. Нагороди кращим юридичним службам і юрисконсультам України були вручені в 23 номінаціях.

Серед безлічі компаній, що заповнили анкети і брали участь у дослідженні, ФК «Інвестохіллс Веста» перемогла в номінації «Кращий юридичний департамент фінансової компанії 2020». Вирішальними критеріями для журі були кілька важливих фактів у діяльності ФК «Інвестохіллс Веста».

В першу чергу, це масштабні обсяги інвестицій у врегулювання проблемної кредитної заборгованості та операціях з проблемними активами в корпоративному і роздрібному сегментах. У 2018 компанія викупила у ФГВФО перший портфель проблемних корпоративних кредитів номінальною вартістю понад 4 млрд грн. За підсумками 2019 року, група «Інвестохіллс» викупила понад 50% проблемної заборгованості, виставленої на аукціони Фондом гарантування вкладів фізосіб, в тому числі здійснила найбільшу операцію за всю історію торгів ФГВФО — придбала портфель проблемної заборгованості банків «Фінанси та кредит» і «Дельта Банк» майже за 1 млрд грн.

Портфель активів групи «Investohills» перевищує 65 млрд грн, а чисельність в її структурах профільних фахівців з питань колекшену, судового та позасудового врегулювання боргів перевищує 400 осіб.

З 2020 року ФК «Інвестохіллс Веста» почала роботу з міжнародними фондами з ЄС і США, що спеціалізуються на інвестиціях в проблемні активи і неліквідні боргові інструменти. Компанія надає повний цикл супроводу таких угод – від купівлі таких активів, до забезпечення їх збереження, повного юридичного супроводу процедур стягнення або врегулювання, а також інвестиційного консультування та управління отриманими в ході стягнення бізнес-активами.

Кращим юридичним департаментом України визнана юрслужба FOZZY Group, кращим керівником юрдепартаменту – Аліна Геза («ДТЕК-ЕНЕРГО»). Також спеціальною нагородою «За вагомий внесок у захист національного виробника» був відзначений профільний департамент Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.