«Інвестохіллс Веста» в черговий раз зазнала фейкової інформаційної атаки з боку боржників

«На цей раз опоненти не погребували використовувати російські зливні бачки, де опублікували фейкове інтерв’ю від мого імені», — каже Андрій Волков, засновник та керуючий партнер фінансової групи «Інвестохіллc».

Наразі в Інтернеті активно поширюється інтерв’ю, яке нібито Андрій Волков дав російським ЗМІ. Насправді редакція ніколи не зв’язувалася і не задавала питання щодо інтерв’ю, а весь матеріал є повністю вигаданим.

Оскільки ряд українських ЗМІ передрукували недостовірну інформацію, ФК «Інвестохіллс Веста» звертається до всіх ЗМІ з відкритим зверненням.

«Це чергова медійна атака, продумана боржниками-олігархами через небажання платити за рахунками. На цей раз дуже витончена, адже вони вирішили зіграти на актуальній темі патріотизму. Ми вже подали адвокатський запит до редакції російського сайту і будемо захищати нашу репутацію в судовому порядку», — зазначає Андрій Волков.

«Інформаційна атака — це один із багатьох нечесних інструментів, які застосовують боржники-шахраї заради того, щоб не повертати крадене. Набагато вигідніше «купити» який-небудь ЗМІ і розробити механіку ПР-дій, аби не повертати вкрадені у вкладників гроші. За цією атакою стоять ті ж самі шахраї, котрі вкрали гроші вкладників в банку УПБ та дії яких вже кілька років розслідує СБУ», — пояснює ситуацію Керуючий партнер фінансової групи «Інвестохіллс» Андрій Волков.

Нагадаємо, що минулого тижня була спроба втягнути ФК «Інвестохіллс Веста» у міжнародний скандал зі словацькими інвесторами. Компанія опублікувала свою позицію і дала офіційне спростування.

Також глава компанії вкотре заявив про свою готовність дати розгорнуте інтерв’ю і відповісти на всі запитання журналістів, зокрема він сказав: «Це просто смішно, розповідати від моєї особи про те що «Крим наш», «воз’єднання» та таке інше. Моя позиція є, була і буде незмінною: Росія розв’язала війну на Донбасі, Крим – це Україна, ми – незалежна європейська держава».

Андрій Волков готовий дати інтерв’ю на ці теми будь-якій редакції в Україні або Росії. Тому, якщо українські видання, які тиражують фейкове інтерв’ю, це справжні ЗМІ, вони можуть звернутися за коментарями та із запитами на інтерв’ю до пресслужби».

Зазначена інформація на тему відносин компанії «Інвестохіллс Веста» з РФ не відповідає дійсності і не відображає її офіційну позицію.