Інвестори ІНВЕСТОХІЛЛС і ГЕЛІОС відновили Новоушицький консервний завод, розбитий колишнім власником

Розгромлена будівля, розбиті електричні панелі, розрізані конвеєри і потайки вивезене дороге устаткування – приблизно в такому стані ще кілька місяців тому був Новоушицький консервний завод у Хмельницькій області, який виробляє концентратні соки.

На думку місцевих жителів, цей спадок залишився від попереднього власника Групи TB Fruit Group – Тараса Барщовського, який втратив контроль над заводом і вирішив залишити після себе просто «випалену землю».

«Колишній власник хотів, щоб співробітники і зовсім залишилися без роботи на цьому заводі. А це викликає безробіття в селі, тому що роботу дуже важко знайти, навіть у всьому ближньому районі.

Вони винесли розвантажувальні конвеєри, пошкодили нам випарний механізм і котел. Для термінового відновлення роботи заводу новому власнику все це довелося швидко відновити», – розповів Іван Данилишин, головний інженер Новоушицького консервного заводу.

На відновлення роботи заводу знадобилося майже два місяці. Для цього нові власники – фінансові компанії «Інвестохіллс Веста» та «Геліос» – виділили додаткове фінансування і модернізували обладнання. Результат – новий старт заводу у розпалі сезону. До того ж, істотно змінилися й умови праці, відзначають співробітники заводу.

Детальний репортаж: 5 канал_новости