Міжнародний інвестиційний фонд «Інвестохіллс ХЕЛІАНТУС» приєднався до Європейської Бізнес-Асоціації (ЕВА).

У квітні 2021 міжнародний інвестиційний фонд «Інвестохіллс ХЕЛІАНТУС» отримав статус офіційного учасника Європейської Бізнес-Асоціації. ЕВА – найвпливовіше і найчисленніше об’єднання бізнесу в Україні, важливою метою якого є поліпшення інвестиційного клімату країни.

Спільні зусилля Фонду та Асоціації будуть спрямовані на захист прав іноземних інвесторів і фінансових кредиторів. Можливість обговорення законодавчих ініціатив на державному рівні та професійна консультація учасників Асоціації дозволить отримати своєчасну підтримку в економічній та політичній площині, що, в свою чергу, поліпшить якість ведення бізнесу та економіку в цілому.

«Наші іноземні інвестори, європейські інвестфонди зацікавлені в побудові прозорого фінансового ринку і надійної платформи для міжнародних інвестицій. Для цього і був створений фонд Investohills Helianthus. Приєднання до ЕBA – це один з інструментів, який допоможе посилити довіру іноземних інвесторів до України »- зазначає Андрій Волков, керуючий партнер фінансової групи Investohills Partners.

«Інвестохіллс ХЕЛІАНТУС» – перший спеціалізований інвестиційний фонд по роботі з проблемною заборгованістю, що акумулює кошти великих іноземних інвесторів. Фонд – це тріо потужних західних інвесторів з плановим обсягом інвестицій в український ринок NPLs $ 100 млн. Це прецедент, який свідчить про трансформації ринку проблемних боргів в руслі загальносвітової практики роботи з такими активами.