У «Центрі допомоги «Інвестохіллс» в Запоріжжі вже знайшли прихисток 75 вимушено переселених громадян

За перші дні з моменту відкриття у «Центрі допомоги «Інвестохіллс» в Запоріжжі вже знайшли прихисток 75 вимушено переселених осіб (ВПО), які евакуювалися із зони бойових дій. Загалом центр розрахований на 100 осіб, тож його заселення триває.

Мешканці центру отримують не лише місце, де можуть перепочити та «видихнути», а й усю необхідну допомогу від співробітників групи компаній «Інвестохіллс», благодійних фондів та окремих волонтерів.

Зокрема, хочемо висловити велику подяку БФ “Україна заради дітей” та БО «БФ «Самаряни». Вони надали центру продуктові набори, засоби гігієни, каву та безліч інших смаколиків.

Велика вдячність усім за надану допомогу і проявлену турботу в забезпеченні наших мешканців необхідними продуктами та предметами першої необхідності!

Нагадаємо, «Центр допомоги «Інвестохіллс» відкрили у офісній будівлі, яка належить ФК «Інвестохіллс Веста». На облаштування приміщень акціонери групи компаній «Інвестохіллс» Андрій Волков та Михайло Бакуненко виділили 2 млн грн.

У Центрі обладнані кімнати зі спальними місцями, кухні, душові, пральні, бібліотека, облаштовуються бомбосховище, ігрова кімната для дітей та склад гуманітарної допомоги.

Інформацію про наш центр також можна знайти в загальнодержавній базі dopomagai.org.