У грудні завершився останній етап врегулювання заборгованості ТОВ «Малбі-Захід» шляхом поступки правом вимоги інвестора

За результатами аукціону в системі «Prozorro.Продажі» в серпні 2020 року, організованому Фондом гарантування вкладів фізосіб, фінансова група «Інвестохіллс» придбала пул активів «Дельта Банку», в який входило право вимоги за кредитним договором, укладеним між ПАТ «Дельта Банк» та ТОВ «Малбі-Захід». Сума боргу за цим боржником становила 17,9 млн грн.

Основний вид діяльності підприємства — виробництво безалкогольних напоїв.

Це врегулювання стало можливим в результаті здійснення ряду заходів із повернення у власність боржника раніше розпроданого за заниженими цінами майна. Слід зазначити, що протягом 2017-2018 років у рамках справи про банкрутство був реалізований предмет іпотеки (комплекс виробничої нерухомості), а також обладнання за значно заниженою ціною.

З урахуванням розміру кредиторських вимог банку в процедурі банкрутства боржника, щодо інших кредиторських вимог третіх осіб, а також специфіки діяльності боржника, було розроблено стратегію, кінцевою метою якої було відновлення фінансово-господарського становища боржника шляхом застосування механізмів санації.

В результаті понесених витрат і здійснених дій, в тому числі розробки стратегії продажу робочого підприємства, відпрацювання юристами правової позиції, спрямованої на повернення майна і забезпечення можливості відновлення роботи підприємства, фінансова група «Інвестохіллс» у грудні 2020 року закрила угоду і врегулювала заборгованість.