За 8 місяців роботи у Центрі допомоги «Інвестохіллс» у Запоріжжі знайшли прихисток 620 ВПО

За вісім місяців роботи у Центрі з надання допомоги внутрішньо переміщеним особам «Інвестохіллс» у Запоріжжі знайшли прихисток 620 вимушених переселенців, із них 140 дітей. Про це повідомив керівник Центру Микола Городенський.

«За цей час зроблено дуже багато добрих справ, про нас пишуть ЗМІ, нас знає місцева влада, нас рекомендують ВПО, нам допомагають волонтери, благодійні фонди та навіть сусіди!», – розповів він.

За його словами,  будівлю Центру його засновники – група компаній «Інвестохіллс» – облаштували за досить короткий проміжок часу, навели лад на прилеглій території. Більше того, Центр постійно вдосконалюють та генерують нові ідеї, щоб перебування у ньому ВПО було дійсно комфортним.

«З дітьми, які проживають у нас працюють професійні психологи, художники, хореографи. До нас часто приїжджають цікаві гості, які привозять дітям подарунки, проводять з ними тематичні зустрічі… Поліція, ДСНС, лікарі, кінологи, аніматори, артисти обласної філармонії, ілюзіоністи, відомі спортсмени, закордонні журналісти… і це ще не повний список тих, хто нас відвідував за цей досить короткий проміжок часу», – не приховує гордості Городенський.

Він також повідомив, що нещодавно у Центрі зробили ремонт в приміщенні бомбосховища, встановили там шведську стінку та батут, подаровані волонтерами.

«Безпека дітей у нас в пріоритеті», – підкреслив пан Микола.