За місяць «Інвестохіллс» надала допомоги ЗСУ, ТРО та громадянам у зонах бойових дій на 15 млн грн

Вже більше місяця Україна потерпає від війни, яку проти нас розв’язали росіяни. Більше місяця ЗСУ, ТРО та сили Самооборони захищають нашу землю від ворога. У тилу ж громадяни та бізнес роблять усе можливе, щоб наші воїни вистояли та здобули таку бажану для всіх перемогу.

Група компаній «Інвестохіллс» з перших годин війни підключилася до допомоги армії, силам тероборони та громадянам, які перебувають у місцях активних бойових дій чи евакуюються звідти.

Акціонери фінансових компаній групи Андрій Волков та Михайло Бакуненко та співробітники компанії – усі долучилися до фінансування закупівель таких необхідних зараз військової техніки, обладнання, обладунків, медикаментів та речей, необхідних у тилу.

На сьогодні силами групи компаній профінансовано та передано на потреби ЗСУ та сил територіальної оборони наступне:

– 10 млн грн від інвесторів групи «Інвестохіллс» та компанії «Геліос» на рахунок допомоги ЗСУ.
– Біля 200 000 грн від інвесторів на купівлю автомобіля «Нива» та інші потреби командування артилерійської бригади у Сумах. Також група компаній надала два свої автомобілі – мінівен та ГАЗель у розпорядження поліції для евакуації біженців та постраждалих громадян та ТРО Києва.
– 775 000 грн акціонер «Інвестохіллс» Михайло Бакуненко та співробітники групи передали на закупівлю ліків для ЗСУ та доставку їх із Молдови.

Постійні внески задля перемоги України здійснює й особисто засновник та управляючий партнер групи компаній Андрій Волков.

Так, на даний момент він передав:

– 500 000 грн на купівлю двох дронів для потреб тероборони Києва;

– 305 000 грн – на купівлю 58 бронежилетів;

– 200 000 грн – на допомогу з харчуванням для охорони ОП та сил територіальної оборони;

– 100 000 грн – на гуманітарну допомогу біженцям, 150 000 грн – на забезпечення евакуації кількох сімей, у тому числі й співробітників групи, з обложеного російськими військами Маріуполя та 60 000 грн на придбання продуктів харчування маріупольцям.

– 300 000 грн – на закупівлю та оплату поставки спорядження для ЗСУ з Голландії. Українські військові отримали берці, шапки, ліхтарі та інші необхідні їм речі;

– понад 1 млн грн – на купівлю чотирьох дронів для ГУР МО;

– 682 000 грн – на купівлю семи тепловізорів для ГУР МО та підрозділу аеромобільної бригади ЗСУ.

Крім того, співробітники компаній закупили та передали матеріальну допомогу для ГУР МО України на суму біля 200 000 грн та зібрали 20 000 грн на закупівлю медпрепаратів для столичного військового госпіталю.