Журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших» назвав компанію Investohills лідером ринку проблемних боргів в Україні

Відбулася церемонія нагородження кращих гравців фінансового ринку України за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

В ході нагородження були відзначені компанії та їх керівники, які задають темп у своїх нішах. На ринку проблемних боргів найбільшим гравцем визнана фінансова група Investohills, а її керівник Андрій Волков названий одним з провідних фінансистів України.

photo 2021 03 05 10 21 15 e1614984725473«Наша команда дуже вдячна за таку високу оцінку, яку нам дала бізнес-спільнота, експерти і редакція ТОП-100. Ми докладаємо всіх зусиль для структурування ринку проблемних активів в Україні. Своїм прикладом ми показуємо, що стягнення боргів виключно в правовому полі – це реальність. Investohills і в майбутньому буде робити все для того, щоб в нашій країні існував цивілізований ринок проблемних активів з професійними учасниками і здоровою конкуренцією», – прокоментував підсумки нагородження Андрій Волков.

Номінантів оцінювало експертне журі з представників міжнародних компаній, що спеціалізуються на пошуку та оцінці керівників вищої ланки, рекрутингових, консалтингових компаній (60%) та редакційна колегія (40%).

«Цей номер нашого журналу, героями якого стали кращі фінансисти країни, один із ключових в році. У ньому ми зібрали кращі кейси не тільки від корпоративних фінансистів, а й від гравців банківського, страхового та інших ринків. Їхній досвід безцінний особливо в кризові періоди. Ті, кого ми вшановували на нагородженні, відповідають за головний критерій успішного бізнесу – його прибутковість», – говорить головний редактор журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших» Максим Біроваш.

На церемонії нагородження від групи компаній «Інвестохіллс Партнерс» нагороду приймає директор фінансової компанії Інвестохіллс Веста – Євгенія Ліневич.