Звернення до ЗМІ щодо розповсюдження неправдивої інформації про Investohills Partners

Прес-служба Investohills Partners висловлює усім ЗМІ свою подяку та звертається з проханням попередити працівників редакції щодо можливого поширення неправдивої інформації.

З 28 січня по сьогодні з поштової скриньки розповсюджується лист, який підписаний пресофісом фінансової групи «Інвестохіллс» із посиланням на матеріал – km.ru

Компанія повідомляє, що пресслужба компанії не має жодного відношення до цього повідомлення. Крім того, хочемо особливо зауважити, що інформація, розміщена за посиланням, у форматі інтерв’ю з керуючим партнером ФГ «Інвестохіллс» Андрієм Волковим російському інтернет-ресурсу KM.ru, також не відповідає дійсності, вона є «фейковою» та з конкретними ознаками «чорного PR».

Будемо дуже вдячні, якщо ви попередите працівників редакції щодо ретельної перевірки листів, у яких згадується компанія «Інвестохіллс». Не виключено, що шахраї будуть використовувати різні адреси фейкових скриньок. У будь-якому разі просимо звертатися із запитом у пресслужбу ФГ «Інвестохіллс» за адресою email: aokhtova@investohills.com

Зі свого боку ми з задоволенням готові надати будь-яку інформацію стосовно діяльності компанії. Також Андрій Волков в черговий раз заявив про свою готовність оперативно надати коментарі або розгорнуте інтерв’ю та відповісти на всі запитання журналістів.

Вдячні вам за увагу та підтримку, сподіваємось на майбутнє партнерство!

З повагою,
Директор департаменту
медіа та внутрішніх комунікацій Investohills Partners
Аміра Охтова.