Державна виконавча служба описала особисте майно екс-заступника міністра інформполітики Тетяни Попової в її заміському будинку і квартирі

Державна виконавча служба відкрила виконавче провадження щодо колишньої заступника міністра інформаційної політики Тетяни Попової, яка вже досить довгий час за допомогою різних витончених способів уникає погашення кредиту (більше 6 млн доларів) перед “Райффайзен Банк Аваль”. Позику зі своїм батьком Валерієм Поповим вони оформили ще у 2007 році.

В рамках цього виконавчого провадження 4 лютого цього року були проведені виконавчі дії за адресою реєстрації у м. Києві та адресою фактичного проживання Тетяни Попової в Київській області. А саме були описана меблі, сантехніка, побутова техніка, декоративні предмети інтер’єру. Все відбувалося в присутності адвокатів, понятих і співробітників поліції.

Нагадаємо, що високопоставлена ​​чиновниця кілька разів намагалася безуспішно виїхати з України. При цьому відносно неї було відкрито справу за позовом «Райффайзен Банк Аваль» (як поручителя ТОВ «Західбудінвест компані консалтинг» по кредиту) про стягнення 6 млн дол. США.

З 23.11.2016г. дане рішення суду знаходиться на виконанні у Відділі примусових виконань рішень Департаменту ДВС. В рамках цього виконавчого провадження суд встановив, що Попова Т.В. ухиляється від виконання рішення суду, і саме з цих причин заборонив їй виїзд за кордон до виконання рішення суду.

Тепер описане майно буде оцінено і виставлено на торги через ДП «Сетам», а гроші, отримані в результаті продажу зазначеного майна, спрямують на погашення будь-якої частини багатомільйонних боргів Попових.