«Інвестохіллс Партнерс» домоглася через кіпрський суд заморозки активів «Балаклавського рудоуправління ім. А. М. Горького»

Кіпрський окружний суд Нікосії за позовом Фінансової компанії «Інвестохіллс Веста» заборонив проводити будь-які операції з активами або майном «Балаклавському рудоуправлінню ім. А. М. Горького», бенефіціаром якого є Ашот Малхасян, бізнесмен із Санкт-Петербурга, брат народного депутата України Вадима Владиславовича Новинського.

Нагадаємо, в 2014 році, коли Російською Федерацією була окупована територія Автономної Республіки Крим, Вадим Новинський продав акції Kagerol Holdings Limited, яка володіє ПрАТ «Балаклавське рудоуправління ім. А. Н. Горького», своєму братові Ашоту Малхасяну.

У лютому 2019 року «Інвестохіллс Веста» придбала пул активів банку «Форум», серед яких є і борги підприємств колишнього акціонера банку Вадима Новинського.

Заборгованість «Балаклавського рудоуправління» становить понад 16 млн дол. США. Боржник і його посадові особи визнали окупаційну владу Російської Федерації і продовжують працювати та сплачувати податки на користь влади РФ. Все виробниче майно було переоформлене на створене згідно з російським законодавством підприємство, про що свідчать статутні документи і звітність. На сьогодні «Балаклавське рудоуправління» можна назвати досить успішним підприємством, яке приносить десятки мільйонів доларів прибутку на рік.

«Інвестохіллс Партнерс» продовжує вести процес стягнення згідно з виробленою юридичною стратегією і в найближчому майбутньому планує досягти врегулювання боргу.